Sunday Mens Schedule

Division 1/2 Division 3
Sporting A Beergut Backwoods FC
UNFC Globe FC
ERN FC HFC
Polk High Papichulos
DMATB FC Lewanbroskis
Waste Youths T B D
SC Empire Ball So Hard
Latinos United Murder on Zidanes Floor
Date Time Home Team Score Score Away Team Venue
             
Sun 6/ 9/2019            
  7:00 pm Latinos United 3 0 Sporting A Beergut HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm Backwoods FC 2  1 FC Lewanbroskis HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm Globe FC 3 2 T B D HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm DMATB  3  3 UNFC HERITAGE GREEN 5
  9:00 pm Waste Youths  1 2 ERN FC HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm Polk High  0  0 SC Empire HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm HFC  4  1 Ball So Hard HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm Papichulos 2 0 Murder on Zidanes Floor HERITAGE GREEN 5
             
Sun 6/16/2019          
  5:00 pm Polk High     Waste Youths HERITAGE GREEN 2
  5:00 pm Latinos United     DMATB HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm SC Empire     UNFC HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm T B D     Murder on Zidanes Floor HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm Ball So Hard     FC Lewanbroskis HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm Globe FC     HFC HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm ERN FC     Sporting A Beergut HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm Backwoods FC     Papichulos HERITAGE GREEN 3
             
Sun 6/23/2019          
  7:00 pm DMATB     SC Empire HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm HFC     Murder on Zidanes Floor HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm ERN FC     Latinos United HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm Sporting A Beergut     Polk High HERITAGE GREEN 5
  9:00 pm Papichulos     T B D HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm Waste Youths     UNFC HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm Ball So Hard     Backwoods FC HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm FC Lewanbroskis     Globe FC HERITAGE GREEN 5
             
Sun 7/ 7/2019            
  5:00 pm SC Empire     Latinos United HERITAGE GREEN 2
  5:00 pm ERN FC     Polk High HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm HFC     Papichulos HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm T B D     Backwoods FC HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm Ball So Hard     Globe FC HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm Waste Youths     DMATB HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm Murder on Zidanes Floor     FC Lewanbroskis HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm UNFC     Sporting A Beergut HERITAGE GREEN 3
             
Sun 7/14/2019          
  7:00 pm UNFC     ERN FC HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm Murder on Zidanes Floor     Ball So Hard HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm Backwoods FC     Globe FC HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm FC Lewanbroskis     Papichulos HERITAGE GREEN 5
  9:00 pm SC Empire     Waste Youths HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm T B D     HFC HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm Latinos United     Polk High HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm Sporting A Beergut     DMATB HERITAGE GREEN 5
             
Sun 7/21/2019          
  5:00 pm Latinos United     Waste Youths HERITAGE GREEN 2
  5:00 pm Backwoods FC     HFC HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm T B D     FC Lewanbroskis HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm Papichulos     Ball So Hard HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm SC Empire     Sporting A Beergut HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm UNFC     Polk High HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm Murder on Zidanes Floor     Globe FC HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm DMATB     ERN FC HERITAGE GREEN 3
             
Sun 7/28/2019          
  7:00 pm Polk High     DMATB HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm Globe FC     Papichulos HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm UNFC     Latinos United HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm Ball So Hard     T B D HERITAGE GREEN 5
  9:00 pm FC Lewanbroskis     HFC HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm Murder on Zidanes Floor     Backwoods FC HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm Sporting A Beergut     Waste Youths HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm ERN FC     SC Empire HERITAGE GREEN 5
             
Sun 8/11/2019          
  5:00 pm Polk High     SC Empire HERITAGE GREEN 2
  5:00 pm Waste Youths     ERN FC HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm DMATB     UNFC HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm Backwoods FC     FC Lewanbroskis HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm Latinos United     Sporting A Beergut HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm Globe FC     T B D HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm HFC     Ball So Hard HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm Papichulos     Murder on Zidanes Floor HERITAGE GREEN 3
             
Sun 8/18/2019          
  7:00 pm Polk High     Waste Youths HERITAGE GREEN 1
  7:00 pm Latinos United     DMATB HERITAGE GREEN 2
  7:00 pm T B D     Murder on Zidanes Floor HERITAGE GREEN 3
  7:00 pm Globe FC     HFC HERITAGE GREEN 5
  9:00 pm SC Empire     UNFC HERITAGE GREEN 1
  9:00 pm ERN FC     Sporting A Beergut HERITAGE GREEN 2
  9:00 pm Backwoods FC     Papichulos HERITAGE GREEN 3
  9:00 pm Ball So Hard     FC Lewanbroskis HERITAGE GREEN 5